Osiągnięcia uczniów klas II - III gimnazjum.

 XVII  Regionalny Przegląd Piosenki Religijnej  II miejsce Zespół ZŁOTA PIĄTKA w składzie: Matyjas Małgorzata, Studzińska Angelika, Malarz Iga, Niemczuk Natalia, Pezda Agnieszka, Rysak Aleksandra, opiekun Małgorzata Dzik     

 Ogólnopolski Turniej Wiedzy o BRD – etap miejski – Julia Chytrosz kl. II a G, Patryk Miścisz kl. II a G, Bartłomiej Bańka kl. III G – II miejsce, opiekun Piotr Oleśniewicz

 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy OLIMPUS z fizyki:  Franciszek Antoniak kl. II b – 12 miejsce, Jakub Rudnik kl. III – 15 miejsce, opiekun Małgorzata Bojarczuk

 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy OLIMPUS z geografii:  Sebastian Rzemiński kl. III – 15 miejsce, Jakub Rudnik kl. III – 19 miejsce, opiekun Teresa Miszczak

Szkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych:  II miejsce -  Damian Rzemiński - kl. II a,
III miejsce - Julia Chytrosz - kl. II a, opiekun Katarzyna Magier

I Powiatowy Konkurs Biologiczny : VII miejsce Iga Malarz, IX miejsce Agnieszka Pezda , opiekun Marta Ziarko

Zespół wokalny ZŁOTA PIĄTKA w VI Powiatowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Żółkiewce - w składzie Julia Chytrosz , Angelika Studzińska , Iga Malarz , Agnieszka Pezda , Natalia Niemczyk , Aleksandra Rysak  -  zajął I miejsce, opiekun: Małgorzata Dzik

I POWIATOWY TURNIEJ CHEMICZNY-3 miejsce drużynowo; drużyna w składzie: Aleksandra Pajer, klasa VII SP, Patryk Oleszek klasa IIB G, Sebastian Rzemiński klasa IIIG, opiekun: Marzena Bas

 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy OLIMPUS z matematyki – sesja zimowa: Matematyka: 11 miejsce - Natalia Dziedzic kl. IV,  21 miejsce - Paweł Dziedzic, opiekun Marta Ziarko,

 Sportowe sukcesy uczniów w II semestrze roku szkolnego 2017/2018 w ramach rozgrywanych zawodów sportowych przez Szkolny Związek Sportowy Powiatu Krasnostawskiego -  „Igrzyska Młodzieży”. na szczeblu powiatu, rejonu i województwa.

Zawody powiatowe

14 luty  2018r. – Piłka siatkowa chłopców – III miejsce.

 Skład drużyny: Hałas Patryk, Korzeniowski Piotrek, Lipiński Bartek, Miścisz Patryk, Tracz Artur, Winiarczyk Wiktor, Żyłowski Damian, Żyłowski Łukasz.

 23 luty  2018r. – Koszykówka chłopców – II miejsce.

 Skład drużyny: Gołębiowski Jakub, Drąg Radosław, Czuba Szymon, Lipiński Bartek, Maj Szczepan, Oleszek Patryk, Stawski Michał, Tor Mateusz, Winiarczyk Wiktor, Żyłowski Damian, Żyłowski Łukasz.

 16 marzec  2018r. – Piłka ręczna chłopców – IV miejsce.

 Skład drużyny: Drąg Radosław, Czuba Szymon, Lipiński Bartek, Hałas Patryk,  Korzeniowski Piotrek, Maj Szczepan, Oleszek Patryk, Tor Mateusz, Winiarczyk Wiktor, Żyłowski Damian, Żyłowski Łukasz.

 13 kwiecień  2018r. – Piłka nożna chłopców – IX miejsce.

 Skład drużyny: Gołębiowski Jakub, Drąg Radosław, Czuba Szymon, Lipiński Bartek, Hałas Patryk, Kulczyński Kacper, Oleszek Patryk, Tor Mateusz, Winiarczyk Wiktor, Żyłowski Damian, Żyłowski Łukasz, Żyłowski Kamil.

 8  maj 2018r. – XXIX Krasnostawskie biegi przełajowe – IV miejsce Gimnazjum w klasyfikacji szkół

W klasyfikacji indywidualnej: Drąg Radosław  – VI miejsce, Gołębiowski Jakub  – V  miejsce

    16 maj  2018r. – Liga Lekkoatletyczna – I miejsce.

 Skład drużyny: Bańka Bartek, Gołębiowski Jakub, Drąg Radosław, Czuba Szymon, Lipiński Bartek, Maj Szczepan, Oleszek Patryk, Tor Mateusz, Żyłowski Damian, Żyłowski Łukasz, Adamczuk Filip.

 W klasyfikacji indywidualnej: Czuba Szymon 100m – II miejsce,  Maj Szczepan 300m – II miejsce, Lipiński Bartek 1000m – I miejsce, Adamczuk Filip Skok w dal - I miejsce,  Żyłowski Damian Skok w dal  – II miejsce, Żyłowski Łukasz  pchnięcie kulą  – I miejsce, Bańka Bartek  pchnięcie kulą – II miejsce

 3 marzec 2018r. – V halowy turniej piłki nożnej o puchar dyrektora ZSCKR w  Siennicy Różanej  - I miejsce

 Skład drużyny: Panas Kacper, Drąg Radosław, Hałas Patryk, Lipiński Bartek, Oleszek Patryk, Tor Mateusz, Żyłowski Damian, Żyłowski Kamil, Żyłowski Łukasz, Kulczyński Kacper, Winiarczyk Wiktor.  Nauczyciele przygotowujący uczniów do zawodów: Piotr Oleśniewicz, Mariusz Korszun, Mariusz Bąk.

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno - Informatyczny pod hasłem „Rozdajemy stare i nowe pomysły na segregację śmieci”

 Nagrody:  Jakub Rudnik kl. IIIG, Małgorzata Matyjas kl. IIIG, Angelika Studzińska kl. IIaG, Wyróżnienia: Agnieszka Pezda kl. IIbG, Iga Malarz kl. IIbG, Patrycja Szuryga kl. IIIG, Damian Rzemiński kl.IIaG, opiekun  Teresa Miszczak

Międzyszkolny konkurs literacki "Bohaterowie naszych lektur" - Klasycy literatury polskiej: Angelika Studzińska klasa IIa G i Julia Chytrosz klasa IIa G - tytuł laureata, Maciej Przysiężniak klasa IIb G i Igor Wrzeszcz klasa IIb G - wyróżnienia, opiekunowie Katarzyna Bujak i Renata Marczewska

VI MIĘDZYSZKOLNY  KONKURS  CHEMICZNO-FIZYCZNY ,,WIEM WIĘCEJ”:  Aleksandra Pajer- klasa VII - I miejsce,  Sebastian Rzemiński -klasa IIIG -II miejsce,  Jakub Rudnik-klasa IIIG - III miejsce, opiekunowie: Małgorzata Bojarczuk i Marzena Bas

XIII Powiatowy Konkurs Historyczny „Ocalmy naszą przeszłość”, Aleksandra Rysak II miejsce, opiekun Tomasz Marczewski

KONKURS MATEMATYCZNY „ŚLADAMI ARCHIMEDESA”: Jakub Rudnik- klasa IIIG-I miejsce, Patryk Oleszek-klasa IIBG - III miejsce, opiekun Marzena Bas

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjum zorganizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty-finalista Jakub  Rudnik,klasa III G, uzyskał 85% punków, opiekun Marzena Bas 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS - OLIMPUS - SESJA ZIMOWA Język angielski-kl. 2: Damian Rzemiński  7 - miejsce, Franciszek Antoniak  9 - miejsce Dyplom laureata, Maciej Przysiężniak 13 – miejsce, Iga Malarz 19 – miejsce, Agnieszka Pezda 19- miejsce, Mateusz Wentczuk 23 – miejsce, opiekun Marta Sienkiewicz; matematyka: Franciszek Antoniak, klasa IIBG, miejsce 13, Patryk Oleszek, klasa IIBG, miejsce 19, Jakub Rudnik,klasa IIIG, miejsce 17, opiekun Marzena Bas, Biologia : 25 miejsce- Jakub Rudnik , opiekun Marta Ziarko

 Powiatowy Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów-V miejsce Jakub Rudnik klasa III G, opiekun Marzena Bas

Diecezjalny Konkurs Piosenki Religijnej - Nagroda Dyrektora MDK  im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu –(skład zespołu: Matyjas Małgorzata, Chytrosz Julia, Miścisz Patryk, Studzińska Angelika, Malarz Iga, Niemczyk Natalia, Pezda Agnieszka)

 V Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej w Łopienniku Nadrzecznym - „Złoty Laur” – I miejsce – skład zespołu: Matyjas Małgorzata, Suszek Jagoda, Chytrosz Julia, Miścisz Patryk, Studzińska Angelika, Malarz Iga, Pezda Agnieszka, Niemczyk Natalia)

 IV Powiatowe Spotkania z Kolędą „Pójdźmy Wszyscy do Stajenki” - Laureat – I miejsce– skład zespołu: Matyjas Małgorzata, Suszek Jagoda, Sławacka Aleksandra, Chytrosz Julia, Studzińska Angelika, Miścisz Patryk, Niemczyk Natalia, Malarz Iga, Pezda Agnieszka, 

 Powiatowe„Igrzyska Młodzieży” Sztafetowe Biegi przełajowe dziewcząt – X miejsce. Skład drużyny: Żelik Julita, Samborska Kornelia, Repeć Martyna, Niemczyk Natalia, Kupiecka Monika, Hakobyan Tamara. Opiekun Mariusz Korszun, Mariusz Bąk, Piotr Oleśniewicz.

Powiatowe„Igrzyska Młodzieży” Sztafetowe Biegi przełajowe chłopców –   II miejsce. Skład drużyny: Miścisz Patryk, Lipiński Bartek, Korzeniowski Piotrek, Drag Radosław, Żyłowski Damian, Kulczyński Kacper, Antoniak Franciszek, Witko Dawid. Opiekun Mariusz Korszun, Mariusz Bąk, Piotr Oleśniewicz.

Powiatowe„Igrzyska Młodzieży” Badminton drużynowy chłopców –   IV miejsce. Skład drużyny: Drąg Radosław, Miścisz Patryk, Rysak Ernest, Sławacki Wojtek. Opiekun Mariusz Korszun, Mariusz Bąk, Piotr Oleśniewicz.

Powiatowe„Igrzyska Młodzieży” Pływanie drużynowe chłopców – III miejsce. Skład drużyny: Korzeniowski Piotrek, Rzemiński Damian, Sitarz Waldemar, Wrzeszcz Igor, Żyłowski Kamil, Żyłowski Damian, Stawski Michał. Opiekun Mariusz Bąk, Piotr Oleśniewicz.

Powiatowe„Igrzyska Młodzieży” Pływanie indywidualne chłopców - 50m stylem grzbietowym – I miejsce Korzeniowski Piotrek. Opiekun Piotr Oleśniewicz.

Powiatowe„Igrzyska Młodzieży” Pływanie indywidualne chłopców - 50m stylem dowolnym – III miejsce Wrzeszcz Igor. Opiekun Mariusz Bąk.

 Rejonowe„Igrzyska Młodzieży” Pływanie indywidualne chłopców- 50m stylem grzbietowym – II miejsce Korzeniowski Piotrek. Opiekun Piotr Oleśniewicz.

Rejonowe„Igrzyska Młodzieży” Pływanie indywidualne chłopców

- 50m stylem dowolnym – IV miejsce Wrzeszcz Igor. Opiekun Mariusz Bąk.

 Wojewódzkie „Igrzyska Młodzieży” Pływanie indywidualne chłopców - 50m stylem grzbietowym – VI miejsce Korzeniowski Piotrek. Opiekun Piotr Oleśniewicz.

V edycja Powiatowego Konkursu Przyrodniczego dla Gimnazjalistów pod hasłem „Przyroda i krajobraz Lubelszczyzny pod lupą turysty" II nagroda - Iga Malarz i Agnieszka Pezda kl. IIbG, III nagroda - Izabella Mazurek i Małgorzata Matyjas kl. IIIG, opiekun - Teresa Miszczak

Ogólnopolska Kampania "ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2017" Konkurs plastyczny "RAZEM RAŹNIEJ"  Wyróżnienie - Mateusz Wentczuk kl. IIbG,  Wyróżnienie – Franciszek Antomiak kl. IIbG, Opiekun - Teresa Miszczak

Ogólnopolska Kampania "ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2017" Konkurs plastyczny "RAZEM RAŹNIEJ" - etap miejski:  Wyróżnienie – Agnieszka Pezda kl. IIbG, Wyróżnienie – Damian Rzemiński kl.IIaG, Opiekun - Teresa Miszczak

Wojewódzki Konkurs „Śladami Tadeusza Kościuszki po Lubelszczyźnie", Aleksandra Sławacka - I miejsce, opiekun Tomasz Marczewski

Wojewódzki Konkurs Historyczny „W hołdzie bohaterom”  (kategoria plastyczna)- II miejsce Alicja Smelkowska, (kategoria literacka)- III miejsce Mateusz Wentczuk, wyróżnienie Franciszek Antoniak, opiekun Tomasz Marczewski

Powiatowy Konkurs „Krasnostawskie, jakie cudne…” pod hasłem „Barwy jesieni”.  Kategoria fotografia: I miejsce – Patryk Miścisz – klasa IIag, III miejsce – Waldemar Sitarz – klasa IIaG ,opiekun - Teresa Miszczak

Blok konkursów matematycznych „Styczeń Miesiącem Matematyki": Konkurs międzyszkolny „Droga, prędkość, czas - klasa II Gimnazjum” Laureat: III m. – Franciszek Antoniak ; opiekun Marzena Bas 

Konkurs „ Przemoc, uzależnienia - gdzie szukać pomocy? – ulotka wykonana techniką komputerową. Nagrody: Małgorzata Matyjas kl. IIIG,  Agnieszka Pezda kl. IIbG,  Angelika Studzińska kl. IIaG,  Damian Rzemiński kl. IIa G,  Mateusz Wentczuk kl. IIbG, opiekun – Teresa Miszczak

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY „Najmłodsi Obrońcy Lwowa”:  Damian Rzemiński kl. IIaG - I miejsce,  Małgorzata Matyjas kl. IIIG - I miejsce,  Michał Stawski kl. IIaG - II miejsce,  Krystian Poniedziałek kl. IIbG - II miejsce,  Angelika Studzińska kl. IIaG - III miejsce,  Artur Tracz kl. IIaG - III miejsce, opiekun – Teresa Miszczak