Osiągnięcia uczniów klas 0 - III.

 

Konkurs plastyczny organizowany przez KDK "Krajobrazy Irlandii" Wyróżnienia: Aleksander Bednarczuk, Oliwia Czerwonka, opiekun Bożena Mąka.

 

 Konkurs plastyczny organizowany przez KDK pod patronatem Burmistrza Krasnegostawu "Moja Mama", I nagroda Marlena Pawelec, II nagroda Natalia Dudek, III nagroda Lena Targońska, opiekun Bożena Mąka.

 

 Konkurs plastyczny "Moja rodzina" organizowany przez Stowarzyszenie Krasnostawianie, I miejsce Lena Targońska, II miejsce Maja Szczupak, III miejsce Karina Hakobyan, opiekun Bożena Mąka.

 

 Szkolny Konkursu na album pod hasłem „Poznajemy świat przyrody Roztoczańskiego Parku Narodowego” - Nagrody:  Amelia Lis, Damian Gęba, Katarzyna Jakubiak - kl.  IIIb, Wyróżnienia: Kacper Rudnik, Lena Bielesza, Julia Muda, Laura Fornal - kl. IIIb, opiekun - Ewa Matysiak

 Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny ,,Gżegżółka" laureaci: Karolina Kaszak kl. I op. Jolanta Kuc, Bartosz Tor kl. III a opiekun Marzena Krzysztofiak

 Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Strofy dla niepodległej" Maja Lasek kl. III a - I miejsce, Adrianna Kruk kl. III a - wyróżnienie opiekun  Marzena Krzysztofiak

 Międzyszkolny Konkurs "Mały matematyk": laureaci: Dominik Iłowiecki, Maja Lasek - kl. III a, opiekun Marzena Krzysztofiak, Miłosz Mataczyński - kl. III b, opiekun  Ewa Matysiak.

 XVIII Konkurs Plastyczny Moje Miasto Krasnystaw "Krasnystaw -tu mieszkam": Przedszkola grupa wiekowa 4-6 lat: III nagroda -Grzegorz Borys opiekun: Bożena Mąka, wyróżnienie: Oliwia Czerwonka, Anastazja Kasperek; opiekun: Bożena Mąka,  Grupa wiekowa 7-9 lat Szkoła Podstawowa: I nagroda Julia Kociuba klasa III B opiekun: Ewa Matysiak,  II nagroda Karolina Kaszak klasa I opiekun: Jolanta Kuc

 Szkolny Konkurs Plastyczny „Ludzie Lwowa”- nagroda, Igor Dębski, opiekun: Jolanta Kuc

 Miejski Konkurs  Na skrzydłach przyjaźni  w  ramach ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2017 –wyróżnienie, Kornelia Czerniak, opiekun: Ewa Matysiak

 Międzyszkolny Rodzinny Konkurs Literacko- Plastyczny Barwnie i poetycko  o św.Janie Pawle II w rodzinie pod hasłem „Z Ojcem Świętym przez świat”- laureat, Katarzyna Jakubiak, Julia Kociuba, Kacper Rudnik,  opiekun: ks. Michał Szadziuk

 Miejski Konkurs Plastyczny „Dbam o siebie”- III miejsce, Julia Kociuba, opiekun: Ewa Matysiak, Wyróżnienie, Błażej Daczka, Laura Fornal, opiekun: Ewa Matysiak

 Szkolny Konkurs Plastyczny „Ludzie Lwowa”- nagroda, Katarzyna Jakubiak, opiekun: Ewa Matysiak

 Miejski Konkurs "Festiwal nauki- Będzie się działo"- III miejsce,  drużyna w składzie: Bartosz Burcon, Arkadiusz Martirosjan, Kacper Rudnik, Mateusz Lipiński, Amelia Lis, Julia Kociuba, opiekun: Ewa Matysiak

 Międzyszkolne Mikołajkowe Zawody Sportowe dla uczniów klas I-III -   III miejsce,  drużyna w składzie: Miłosz Bojarczuk, Kacper Rudnik, Martyna Basińska, Lena Bielesza, Katarzyna Jakubiak, Szymon Bzówka, Damian Gęba, Patryk Kryłowicz, Amelia Giżak, Laura Fornal, Julia Muda, Błażej Daczka, Kornelia Czerniak, Arkadiusz Martirosjan, Julia Jagoda, Adrianna Mandziak, opiekun: Ewa Matysiak

 Konkurs szkolny „ Mistrz zabaw matematycznych”: Dominik Iłowiecki i Anna Ciechańska– - klasa III a; opiekun Marzena Krzysztofiak, Julia Kociuba i Milosz Mataczyński kl. IIIb, opiekun Ewa Matysiak.

 Stypendiada Wczesnoszkolna- Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „Ortografek”- wyróżnienie, tytuł finalisty i tytuł Orła Ortograficznego, Katarzyna Jakubiak kl. IIIb, opiekun: Ewa Matysiak
Stypendiada Wczesnoszkolna- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Plusik”- wyróżnienie , tytuł finalisty i tytuł Orła Matematycznego, Arkadiusz Martirosjan kl. IIIb,opiekun: Ewa Matysiak,
Stypendiada Wczesnoszkolna-  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Plastuś”- wyróżnienie, tytuł finalisty i tytuł Orła Plastycznego, Katarzyna Jakubiak  i Julia Kociuba kl. IIIb, opiekun: Ewa Matysiak, Antoni Compel kl. IIIa, opiekun: Marzena Krzysztofiak