Osiągnięcia uczniów klas 0-III.

XVIII Powiatowy Konkurs Plastyczny im. Marii Konopnickiej – wyróżnienie – Hubert Borys kl. 1a, opiekun Małgorzata Kaniuka-Paradowska

X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci pod hasłem " Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz"- wyróżnienie Zuzanna Skubisz, opiekun: Kuc Jolanta.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "ZOO- ARKA NOEGO XXI WIEKU"- Ewa Matysiak

Styczeń Miesiącem Matematyki: Konkurs szkolny dla klas I-III SP „Mistrz Zabaw  Matematycznych”, laureaci:

 Hubert Borys (kl. Ia); opiekun Małgorzata  Kaniuka- Paradowska 

 Antonina Fałek (kl.Ib); opiekun Marzena Krzysztofiak

 Jan Serafin (Kl. IIa); opiekun Ewa Matysiak

 Maryla Dutkowska (kl. IIb); opiekun Bożena Mąka

 Marcel Pajer (kl.III); opiekun Jolanta Kuc

 

 Powiatowy Konkurs plastyczny "Muzeum prezentuje" - Hubert Borys klasa Ia - wyróżnienie, opiekun Małgorzata Kaniuka-Paradowska

I semestr

Ogólnopolski Konkurs plastyczno – literacki  ,,Ja za 20 lat”  w  ramach kampanii ZTU 2019 – wyróżnienia : Jakub Gleń klasa II b, opiekun Bożena Mąka

Miejski Konkurs  plastyczno- literacki ,,Ja za 20lat” w  ramach kampanii ZTU 2019 -  I miejsce Amelia  Nowak klasa III opiekun Jolanta  Kuc, wyróżnienie Hanna Dutkowska, klasa II b opiekun Bożena  Mąka

Konkurs ,,Moda  na  odblaski”  etap powiatowy I miejsce Gabriela  Ćwir klasa I a, Maja Daniło klasa I b, Karol Weremko klasa Ib, Łucja Bąk klasa II a, Maja Szostak klasa II b, Igor Dębski klasa III – opiekunowie: Joanna Wojtaszek, Inga Droszcz, Alicja Bolesta

 

Konkurs ,,Moda  na  odblaski”  etap wojewódzki  III miejsce Gabriela  Ćwir klasa I a, Maja Daniło klasa I b, Karol Weremko klasa Ib, Łucja Bąk klasa II a, Maja Szostak klasa II b, Igor Dębski klasa III – opiekunowie: Joanna Wojtaszek, Inga Droszcz, Alicja Bolesta

 Miejski Konkurs  plastyczny ,, Dbam o  siebie” organizowany przez  Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w  Krasnymstawie III miejsce Łucja Bąk klasa IIa ,opiekun Ewa Matysiak, wyróżnienie Karina Hakobyan klasa II b , opiekun Bożena Mąka

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Znamy bajki Adama Mickiewicza" - I miejsce - Hubert Borys kl. 1a, opiekun Małgorzata Kaniuka-Paradowska,

XXXI Sportowe Igrzyska Szkół Podstawowych II miejsce drużyna kl. 1a: Lena Dębska, Filip Kiełb, Nadia Smorga, opiekun Małgorzata Kaniuka-Paradowska, kl. 1b: Jakub Łyś, Paweł Stachera, Lena Targońska, opikenu: Marzena Krzysztofiak, kl. 2a: Bartosz Żelisko, Krzysztof Zając, Jan Serafin, Kamil Rudnik, Blanka Kosidło, Paulina Sokół, Łucja Bąk, Amelia Kostrzewska, opiekun Ewa matysiak; kl. 2b: Julia Kiełb, Justyna Marczuk, Karina Hakobyan, opiekun Bożena Maka; kl.III Nowak Amelia, Kaszak Karolina, Weremko Izabela, Szymański Jakub, Dębski Igor, Karauda Michał, Marucha Maciej, opiekun Jolanta Kuc

Konkurs plastyczny w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. „Ja za 20 lat” I miejsce, etap miejski- Amelia Nowak,n-el Kuc Jolanta.

Powiatowe „Igrzyska Dzieci” Pływanie indywidualne chłopców - 50m stylem dowolnym – VI miejsce Zając Krzysztof. Opiekun Ewa Matysiak.

Konkurs plastyczny „NAJPIĘKNIEJSZE ZAKĄTKI LWOWA” - etap szkolny - Nagrody otrzymali: - ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY: Amelia Bida, Anna Czerwonka,Michał Jakubowicz, Opiekun - Magdalena Dąbrowska
- Klasa Ia: Hubert Borys, Wiktoria Poniedziałek, Filip Kiełb, Opiekun - Małgorzata Kaniuka - Paradowska
- Klasa Ib:Olga Bielesza, Jakub Dulak, Paweł Stachera 1b, Opiekun - Marzena Krzysztofiak
Klasa IIa: Łucja Bąk, Kamil Rudnik, Amelia Kostrzanowska, Opiekun - Ewa Matysiak
Klasa IIb: Hanna Dudkowska, Maja Szczupak, Natalia Kostecka, Maryla Dudkowska, Opiekun - Bożena Mąka
Klasa III: Amelia Nowak, Zuzanna Skubisz, Karolina Kaszak, Opiekun - Jolanta Kuc