Spotkania z filmem.

28 listopada uczniowie naszej szkoły, dzięki uprzejmości kina „Morskie Oko” w Krasnostawskim Domu Kultury, mieli możliwość obejrzenia najnowszego hitu polskiej kinematografii pt. „Listy do M3” w reżyserii Tomasza Koneckiego. Seans został zorganizowany dla społeczności uczniowskiej w ramach współpracy KDK -u i Samorządu Uczniowskiego przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5. Film jest kontynuacją „Listów do M” i „Listów do M2”. Wszystkie trzy części okazały się sukcesem kinowym. I tym razem widz znalazł w nim i śmiech i łzy, i momenty chwytające za serce, ale przede wszystkim mógł poczuć atmosferę świąt i spotkać na ekranie wszystkich najbardziej lubianych aktorów, którzy bawili i wzruszali do łez w tej ciepłej ale jednocześnie zabawnej komedii.