Hymn przedszkolaka

Wszyscy swoje święto mają, święto mają
Tańczą skaczą i śpiewają, i śpiewają
Przedszkolaki przykład dają, przykład dają
I też swoje święto mają, święto mają……

20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia obchodzimy bowiem Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Celebrujemy edukację, radość dzieciństwa i zaangażowanie
nauczycieli. To okazja do podkreślenia, że każde dziecko ma potencjał do wielkich osiągnięć i że wartość wczesnej edukacji jest nieoceniona. To czas kiedy dzieci są najbardziej ciekawe, twórcze i pełne energii. Z tej okazji od rana w grupie ,,Orlątka’’ było pełno śmiechu i zabawy. Nasze kochane Przedszkolaczki świętowały swój dzień na różne sposoby. Były zabawy z chustą animacyjną, tory przeszkód, zagadki, zabawy przy muzyce oraz słodki poczęstunek., Nie zabrakło także kolorowych odznak, którymi zostali wszyscy uhonorowani. Cały dzień był radosny i bardzo kolorowy.