Luty.

Zajęcia prowadzone przez Panią Teresę Miszczak

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. V a

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W miesiącu lutym  odbyły się cztery zajęcia zajęcie. Uczniowie łączyli różne materiały z koralikami. Wykonanie bransoletki z wykorzystaniem różnorodnych kompozycji. W zajęciach uczestniczyły 2 uczennice.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. V b

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W miesiącu lutym odbyły się cztery zajęcia. Uczniowie poznali termin – sztuka ludowa. Praca twórcza – Lalka Lubelszczyzny. Poznali specyfikę tkania na ramce. Poznali elementy warsztatu: osnowa i wątek, jak zakładać osnowę, materiały i surowce tkackie. W zajęciach uczestniczyło 6 uczennic.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. VI a

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W miesiącu lutym odbyły się cztery zajęcia. W świecie sztuki użytkowej – wprowadzenie do zajęć z projektowania biżuterii. Projekt prostej formy ozdobnej – bransoletki. W zajęciach uczestniczyło 8 uczniów, w tym trzech chłopców.

Zajęcia prowadzone przez Pana Kamila Pokrywkę

Zajęcia rozwijające uzdolnienia – luty

W miesiącu lutym uczniowie klas 8 uczestniczący w zajęciach  rozwijających uzdolnienia zajmowali się tematyką związaną z programowaniem i wykonywaniem własnych projektów wydruku 3D oraz stawiali pierwsze kroki w zakresie robotyk.

Pan Kamil Pokrywka prowadził w lutym radę pedagogiczną aby wprowadzić nauczycieli w możliwości pracy z drukarką 3D oraz goglami multimedialne

Imprezy i uroczystości szkolne – Katarzyna Bujak

Sprzęt audiowizualny został wykorzystany podczas Gali Złotych Orląt, Dnia Otwartego, podczas promocji akcji „Skarpetkowe”, nagrywanie i obrabianie filmów z okazji Dnia Babci i Dziadka,. Spotkania z księdzem prałatem Henrykiem Kapicą w ramach projektu  "Trudne nie oznacza niemożliwe - śladami Prymasa Polski Stefana Wyszyńskiego".