Styczeń.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. V a - T. Miszczak

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W miesiącu styczniu  odbyło się jedno zajęcie. Uczniowie rozpoczęli pracę nad tematem -  wprowadzenie do zajęć z projektowania biżuterii. W zajęciach uczestniczyły 2 uczennice.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. V b - T. Miszczak

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W miesiącu styczniu odbyło się jedno zajęcie. Uczniowie poznali termin – sztuka ludowa. Praca twórcza – Lalka Lubelszczyzny. W zajęciach uczestniczyło 5 uczennic.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. VI a - T. Miszczak

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W miesiącu styczniu odbyło się jedno zajęcia z tkactwa oraz przestrzennych form z drewna. Projekt pracy w wybranej technice, dobór materiału. W zajęciach uczestniczyło 3 uczniów, w tym jeden chłopiec.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. VIII a i VIII b – Kamil Pokrywka

W ramach zajęć rozwijających uzdolnienia uczniowie klas 8a i 8 b w miesiącu styczniu nadal zgłębiali tajniki projektowania i druku 3 D , a także wykorzystując stację lutowniczą w dalszym ciągu starają się naprawiać stare i uszkodzone pomoce naukowe by mogły nadal spełniać swoją funkcję.

Imprezy i uroczystości szkolne – Katarzyna Bujak

Nagrywanie koncertu kolęd w kościele pw. Trójcy przenajświętszej oraz w Krasnostawskim Domu Kultury.