Grudzień.

Zajęcia prowadzone przez Panią Teresę Miszczak

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. V a

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W miesiącu grudniu  odbyły się trzy zajęcia. Uczniowie rozpoczęli pracę nad tematem -  Mój pierwszy gobelin lub kilim. W zajęciach uczestniczyło 6 uczennic.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. V b

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W miesiącu grudniu  odbyły się trzy zajęcia. Uczniowie poznali termin – sztuka ludowa. Elementy jej w przedmiotach codziennego użytku. Tworzyli w technice decoupage. W zajęciach uczestniczyło 6 uczennic.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. VI a

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W miesiącu grudniu  odbyły się cztery zajęcia z tkactwa oraz przestrzennych form z drewna. Uczniowie wykonali detale na szydełku. Tworzyli świąteczne ozdoby z wełny i drewna. W zajęciach uczestniczyło 6 uczniów, w tym dwóch chłopców.

Zajęcia prowadzone przez Pana Kamila Pokrywkę

W miesiącu grudniu na zajęciach rozwijających zdolności dla klas ósmych uczniowie mieli możliwość dalszego praktycznego działania w ramach zajęć z zakresu elektryki i prądu elektrycznego przy wykorzystaniu zestawów elektrycznych. Ponad to uczestnicy zajęć stawiali pierwsze kroki przy korzystaniu ze stacji lutowniczej, dzięki której udało się naprawić stare pomoce dydaktyczne które w wyniku działania czasu straciły swoje prawidłowe działanie. Jak się okazało w praktyce nawet świąteczne stroje nie utrudniły nam pracy przy wykorzystaniu sprzętu w ramach programu Laboratoria przyszłości.

Imprezy i uroczystości szkolne – Katarzyna Bujak

W grudniu sprzęt został wykorzystany do nagrywania, oświetlania, robienia zdjęć i nagłośnienia jasełek w przedszkolu oraz wspólnego kolędowania