Październik.

Zajęcia prowadzone przez Panią Teresę Miszczak

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. V a

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W październiku odbyły się cztery zajęcia z tkactwa. Uczniowie poznali historię tkactwa. Założyli pierwsze osnowy na krosna. Poznali podstawowe sploty tkackie. Tkali proste wzory na podstawie własnych projektów. W zajęciach uczestniczyło 3 uczniów.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. V b

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W miesiącu październiku odbyły się cztery zajęcia z projektowania biżuterii. Uczniowie wykonali bransoletki z wykorzystaniem różnorodnych kompozycji. Zastosowali nowe sploty. Łączyli je z tkaniną. W zajęciach uczestniczyło 5 uczniów.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. VI a

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W miesiącu październiku odbyły się cztery zajęcia z tkactwa. Doskonalili umiejętność posługiwania się prostymi wzorami tkackimi. Tkali proste kompozycje na podstawie własnych projektów. W zajęciach uczestniczyło 6 uczniów, w tym jeden chłopiec.

Zajęcia prowadzone przez Pana Kamila Pokrywkę

W miesiącu październiku uczniowie klas 8 w ramach zajęć rozwijających uzdolnienia poszerzali swoją wiedzę z zakresu drukarki 3D- jej obsługi, wydruku pierwszych elementów a także obsługi programów służących do projektowania elementów 3D.  Ponadto uczestnicy zajęć w dalszym ciągu poznawali wirtualny świat za pomocą googli vr,  a także dzięki stacji lutowniczej przywrócili do poprawnego funkcjonowania wieloletni sprzęt do wyświetlania klisz i przeźroczy.

Imprezy i uroczystości szkolne – Katarzyna Bujak

Nagrywanie uroczystości szkolnej Dzień Edukacji Narodowej 13.10.2022r.