Pierwsze spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta w nowym składzie.

Reprezentantki  naszej szkoły tj. Aleksandra Pajer i Julita Żelik, uczestniczyły w pierwszym spotkaniu przedstawicieli krasnostawskich szkół kandydujących do Młodzieżowej Rady Miasta, które odbyło się w dniu 09.01.2018 r. w Sali Obrad  Urzędu Miasta Krasnystaw. Spotkanie poprowadzili Wiceprzewodniczący Rady Miasta Pan Marcin Wilkołazki oraz Sekretarz Urzędu Miasta Pan Krzysztof Gałan. Spotkanie miało na celu zapoznanie się przedstawicieli z zadaniami oraz przesłaniem funkcjonowania Młodzieżowej Rady Miasta. Każdy przyszły młody radny przedstawił się i zaprezentował pozostałym uczestnikom spotkania. Opiekunowie Młodzieżowej Rady Miasta odpowiedzieli na zadawane pytania młodzieży i  podzielili się doświadczeniami z lat ubiegłych działalności na jej polu. Młodzież została też zachęcona do pomocy przy organizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez Panią Agnieszkę Wolanin, pracownika KDK Krasnystaw, która jest głównym organizatorem tej imprezy w mieście.