„Czarodziejskie słowa znam …”

Co roku w wśród uczniów klas młodszych organizowany jest konkurs pod hasłem „Wybieramy Króla i Królową Grzeczności”, którego głównym celem jest wsparcie wychowawczej roli szkoły w zakresie przeciwdziałania agresji.
W tym roku szkolnym kandydaci do tytułu Króla i Królowej Grzeczności zmagali się z zadaniami z zakresu dobrych manier, sztuki pięknego słowa. Nad prawidłowym wykonaniem zadań czuwali wychowawcy klas. O tytuł Króla i Królowej Grzeczności walczyli: z klasy IA- Amelia Bida i Oleg Poznański, z klasy II A- Jagoda Bzówka i Jakub Kowalczyk, z klasy IIB -Maja Maciejewska i Miłosz Gołębiowski, z klasy III A Lena Dębska i Kacper Paul, z klasy IIIB-Aleksandra Janek i Fabian Gralak. Zaszczytny tytuł Króla Grzeczności zdobył Miłosz Gołębiowski z klasy IIb, Królową Grzeczności została Lena Dębska z klasy IIIa.
Konkurs był wspaniałą i pouczającą zabawą dla wszystkich uczestników.
Imprezę przygotowały Jolanta Kuc i Ewa Matysiak, nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej.