Inauguracja programu edukacyjnego „ Żyj Normalnie”

W dniu 29.03.2022 roku odbyła się Inauguracja programu edukacyjnego „ Żyj Normalnie”. W trakcie realizacji wyżej wymienionego programu uczniowie
poznają pracę policjanta, rozmawiają na temat takich niekorzystnych zjawisk jak: kradzieże, alkoholizm, narkomania, przemoc, wandalizm. Uczą się radzenia sobie w sytuacjach trudnych, poznają prawne konsekwencje zachowań. Program finansowany jest przez Urząd Miasta Krasnystaw, a zajęcia prowadzić będzie policjant dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie młodszy aspirant Eryk Olech. W trakcie inauguracyjnego spotkania wręczył on uczniom klasy V materiały uzupełniające do realizacji programu ufundowane przez Urząd Miasta oraz przekazał uczniom informacje dotyczące pracy w Policji.