VIII Międzyszkolny Konkurs Chemiczny “Wiem więcej”.

24 marca 2022 roku w naszej szkole odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs chemiczny ,,Wiem więcej ”. W konkursie wzięło udział 17 uczniów Publicznych Szkół Podstawowych nr 1, nr 4 i nr 5 w Krasnymstawie. Zabrakło w tym roku integracji uczniów i nauczycieli, ponieważ ze względu na zalecenia sanitarne wszyscy   uczniowie pisali konkurs w ,,swojej szkole” pod opieką nauczycieli.

Celem konkursu było:

• rozbudzanie i pogłębianie wśród młodzieży zainteresowań chemią

• sprawdzenie poziomu wiedzy oraz umiejętności twórczego rozwiązywania teoretycznych i doświadczalnych problemów chemicznych.

Uczniowie zmierzyli się z testem, który zawierał 10 zadań oraz rozwiązali 3 zadania otwarte w czasie 45 minut.

Laureatami zostali:

Klasa VII

1. miejsce - Igor Bałabaj -Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

2. miejsce – ex aequo Mikołaj Berezowski i Łukasz Żukowski - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

3. miejsce Julia Kociuba - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5

Klasa VIII

1. miejsce – Michał Malarz - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5

2. miejsce Igor Kostrzanowski - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5

3. miejsceMiłosz Czerpak - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do udziału  w przyszłym roku szkolnym  zainteresowanych uczniów. Konkurs przygotowała i przeprowadziła pani Marzena Bas.