„Podaruj ciepło”- akcja charytatywna.

Szkolne koło wolontariatu zorganizowało w marcu 2022 r. akcję pt. „Podaruj ciepło”, mającą na celu pomoc ludziom w Ukrainie.
Do akcji, która polegała na zbiórce nowych koców, dołączyły niemal wszystkie klasy oraz grupy przedszkolne. Docelowo, miał to być jeden koc od jednej klasy ale zaangażowanie było tak duże, że często były przekazywane dwa lub więcej okrycia, a uczniowie: Lena i Natalia Szałaj oraz Paweł Waryszak zakupili koce również indywidualnie. Nauczyciele także wsparli akcję „Podaruj ciepło”, dzięki czemu udało się zebrać aż 16 pięknych, ciepłych koców.
Dary od naszych uczniów już zostały przekazane krasnostawskiemu Stowarzyszeniu „Pod Napięciem”, które organizuje zbiórki darów dla uchodźców z Ukrainy aby pomóc im tu, na miejscu oraz wysyła je do ich rodzimego kraju.
Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy!