Zakończenie roku szkolnego w klasie ósmej.

25 czerwca 2021 roku uroczyście zakończono rok szkolny 2020/2021.

Był to rok w cieniu pandemii, stąd i jego zakończenie odbyło się w innej niż dotychczas formie, z zachowaniem obostrzeń sanitarnych i krótką częścią artystyczną.

Uczniowie klasy ósmej odebrali świadectwa ukończenia szkoły i nagrody za swoją ciężką pracę.

Za wyniki w nauce  Stypendium Burmistrza otrzymali: Julia Świech, Natalia Dziedzic, Łukasz Matyjas  i Cyprian Miksza. Stypendium Dyrektora otrzymał Michał Kowalczyk.

Stypendyści w imieniu absolwentów złożyli podziękowania  współautorom sukcesów uczniów: pani dyrektor Sylwii Młynarczyk – Rysak, wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom.

Pani Dyrektor w swoim wystąpieniu gratulowała ósmoklasistom wysokich wyników w nauce. Życzyła, aby czas  wolny wykorzystali na odpoczynek i zebranie sił przed nowymi wyzwaniami oraz by ich wakacje przebiegały w sposób spokojny i bezpieczny.

“Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil, które pozostają w naszej pamięci” – tymi słowami  żegnamy absolwentów 8 klas, którzy opuścili mury naszej szkoły.