Wizyta Mikołaja w zerówce.

6 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedził wraz ze Śnieżynkami św. Mikołaj. Dzieci przywitały go piosenkami. Mikołaj przyniósł wszystkim prezenty: koszulki z logo szkoły i nazwą oddziału „Orlątka” oraz słodycze. Potem wraz z rodzicami i Śnieżynkami maluchy rozwiązywały zagadki o Mikołaju, układały puzzle z jego podobizną oraz kolorowały jego portret. Zajęcia z Mikołajem przygotowali rodzice i je przeprowadzili pod kierunkiem wychowawcy klasy. Wizyta Mikołaja wywołała wiele emocji wśród dzieci i mogli w niej uczestniczyć wszyscy rodzice ponieważ były to zajęcia otwarte. Wszystkie maluchy z niecierpliwością czekają na ponowną wizytę Mikołaja w styczniu, bo obiecał im, że jak będą grzeczne to je odwiedzi.