Światowy dzień Pluszowego Misia.

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

To bardzo miłe, sympatyczne święto, kojarzące się z dzieciństwem, ciepłem, miękką, puchatą przytulnością. Każdy ma lub miał swojego ukochanego misia i chyba każdy zgodzi się, że zasługuje on na swój wyjątkowy dzień. Dzieci  z oddziału przedszkolnego również zadbały o to , by tego dnia ich misie poczuły się wyjątkowo. Wszyscy przynieśli je ze sobą, aby spędziły z nimi jeden dzień w przedszkolu. Dzieci tego dnia poznały historię misia, odgadywały zagadki o nim, słuchały opowiadania, kolorowały jego podobiznę. Potem były zabawy i pląse z pluszakami. 25 listopada był miłym i wesołym dniem, który na pewno długo pozostanie w pamięci najmłodszych.