Gamuś w naszej szkole

Na zaproszenie sieci sklepów Gama, 11.06.2018 r. wiceprzewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Julita Żelik wzięła udział w akcji „Gamuś bawi i edukuje”. Do udziału w akcji zaproszono również uczniów z klas III A i III B, jej celem było przypomnienie zasad bezpiecznego poruszania się na drogach oraz segregacja śmieci. Julita wcielając się w postać Gamusia w formie zabawy pomagała uczmiom w zdobywaniu wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa i segregacji śmieci. Dzieci chętnie się bawiły i brały udział w kwizach. Na koniec otrzymały upominki. Natomiast SU po raz kolekny pokazało, że w każdej tematyce i formie akcji społecznych dobrze sobie radzi, co jest niewątpliwą zasługą działąjącej w jego szeregach młodzieży.