8 marca w grupie 5-latków.

Wszystkie panie i dziewczynki w grupie “Orlątka'' świętowały Dzień Kobiet. Jest to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych.Chłopcy  z uśmiechem na twarzy obdarowali swoje koleżanki  plecaczkami w których było pełno słodkich upominków, a wszystkie panie dostały urocze niespodzianki.Jak na prawdziwych dżentelmenów przystało chłopcy tego dnia byli wyjątkowo uprzejmi, uczynni i sympatyczni. Starali się wyręczać dziewczynki we wszystkich czynnościach porządkowych przez co dziewczynki czuły się wyjątkowe i docenione. Święto było okazją do rozmów z dziećmi  o roli kobiet w ich życiu - o mamusiach, babciach, siostrach,  koleżankach,  paniach z otoczenia. Dziewczynki brały udział w wielu konkursach, Quizach,zabawach oraz wykonując piękne prace plastyczne.  Dzień Kobiet w naszym przedszkolu upłynął  w bardzo miłej atmosferze.