Wirtualny świat realnych zagrożeń.

W dniu 28.02.2024 roku uczniowie klas VI - VII spotkali się z  promotorem zdrowia Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Krasnymstawie  Panią Agatą Wójtowicz. Zajęcia przebiegały pod hasłem Wirtualny świat realnych zagrożeń”. Prowadząca w oparciu o prezentację multimedialną w przystępny sposób przybliżyła młodzieży tę ważną tematykę. Szczególną uwagę zwróciła na zachowanie ostrożności w kontaktach z innymi osobami w sieci oraz zagrożenia związane z uzależnieniem od  Internetu. Mamy nadzieję, że młodzież będzie potrafiła zdobyta w trakcie  tego spotkania wiedzę wykorzystać w życiu codziennym. Spotkanie zostało zorganizowane przez pedagoga i psychologa szkolnego w ramach realizacji Programu Wychowawczo - Profilaktycznego.