Spotkanie z teatrem.

27 luty 2024 r.  nasze przedszkole odwiedzili aktorzy Teatru Brzechwy z Lublina: Seweryn Mastyna i Izabela Chojnacka. Dzieci  z grup „Lwiątka”, ”Orlątka”, „Orlęta” miały przyjemność obejrzeć spektakl pt. „Kopciuszek”. Spektakl był przepełniony magią, dobrem i uśmiechem, lecz pokazał również smutek oraz uwrażliwił na ludzką krzywdę. Poznaliśmy siłę przyjaźni i dobra.  Nie zabrakło też akcentów komediowych, na które dzieci reagowały okrzykami i śmiechem. Dzieci brały również aktywny udział w spektaklu, przebierając się w różne stroje i wcielając w role bohaterów opowiadanej historii.  Ponadto podczas przedstawienia zwracano uwagę na ponadczasowe wartości takie jak dobroć, pracowitość, szacunek dla innych, odróżnianie dobra od zła, wiarę w siebie i spełnianie marzeń. Kostiumy i muzyka dopełniły wzruszającą historię Kopciuszka, która pokazała, że miłość i dobro zawsze zwycięża. Było mnóstwo zabawy i śmiechu. Profesjonalna gra aktorów sprawiła, że był to wspaniale i ciekawie spędzony czas.