Styczeń 2024 r.

Zajęcia rozwijające z fizyki

W  miesiącu grudniu 2023 i  styczniu 2024 uczniowie klas 6 w ramach zajęć rozwijających uzdolnienia stawiali pierwsze kroki w zakresie budowy, użytkowania oraz prawidłowej obsługi drukarki 3D. Dokonywaliśmy pierwszych projektów, na podstawie których uczniowie zdobywają swoje pierwsze doświadczenia w druku 3D. Przed nami dalszy ciąg nauki i zabawy związanej z drukarką 3D.

Wykorzystanie sprzętu audiowizualnego i konsoli

Zdjęcia wykonane podczas Kuligu klasy 4b (11.01.2024) , Jasełka szkolne – zdjęcia i nagrywanie (22.12.2023)

Zajęcia edukacyjne

Zajęcia z języka angielskiego w klasach piątych. Lekcja dotyczyła nazewnictwa i wykorzystania przyborów krawieckich.

Konstrukcje z użyciem Elektronicznych zestawów konstrukcyjnych Boffin - zajęcia w klasie 7, Małgorzata Kaniuka-Paradowska

Na zajęciach techniki uczniowie klasy 6 poznają zagadnienia dotyczące materiałów włókienniczych. Wykorzystując materiały i przybory zakupione w ramach programu “Laboratoria przyszłości” uczniowie mogli w sposób praktyczny poznać sposoby powstawania dzianin. Małgorzata Bojarczuk