Dzień Pluszowego Misia w sześciolatkach.

Dlaczego pluszaki są takie ważne dla każdego dziecka? Uczą one bowiem odpowiedzialności i troski, pomagają przełamać lęki, pobudzają wyobraźnię, a przytulanie misiów działa uspokajająco.
25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezapomniana przytulanka przy zasypianiu – PLUSZOWY MIŚ. W grupie 6 -latków „Orlęta” – ukochane misie były gośćmi 27 listopada. W tym dniu dzieci poznały historię pluszowego misia. Miały okazję w „misiowym kinie” przypomnieć sobie znane postaci misiów z bajek. Wspólnym zabawom i tańcom nie było końca. Dzieciaki wspólnie wykonały ze starych płyt CD misiowe mordki. Uśmiech z buziaków naszych dzieciaków nie schodził przez cały dzień.