Dzień Pluszowego Misia w grupie “Orlątka’’.

Miś jest ukochaną zabawką każdego dziecka. Zawsze można się do niego przytulić, zabrać na spacer, przynieść do przedszkola. Jest najlepszym przyjacielem, gdy akurat trzeba się rozstać na chwilę z rodzicem.  Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem - misiem. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawienia przyniesionych pluszaków.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie  bawiły się przy piosenkach: "Dwa malutkie misie", 'Jadą, jadą misie". Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe kanapki

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.