II sesja obrad Młodzieżowej Rady Miasta

Przedstawicielki naszej szkoły Julita Żelik i Aleksandra Pajer, po raz kolejny wzięły udział w Obradach Młodzieżowej Rady Miasta.  Odbyły się one w dniu 9 marca 2018 roku i była to ich II Sesja. W porządku obrad znalazł się między innymi wybór Wiceprzewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta Krasnystaw, którego nie udało się wyłonić podczas poprzedniej sesji. Tym razem w wyniku przeprowadzonego głosowania na  Wiceprzewodniczącego wybrano Bartłomieja Dąbrowskiego reprezentującego Publiczną Szkołę Podstawową nr 4 w Krasnymstawie. W toku dalszych obrad dokonano analizy ofert zajęć kulturalno - oświatowych Krasnostawskiego Domu Kultury, zajęć sportowo – rekreacyjnych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie oraz oferty Miejskiej  Biblioteki Publicznej w Krasnymstawie. Obecni na sesji dyrektorzy poszczególnych instytucji: Pan Damian Kozyrski,  Pan Tomasz Żerebiec i Pani Małgorzata Antoniak, zapoznali wszystkich obecnych na posiedzeniu z bogatymi ofertami swoich placówek a następnie odpowiedzieli na zadane  pytania przez Młodzieżową Radę Miasta.  Wysłuchali też propozycji i pomysłów, które mogą być uwzględnione w dalszej pracy poszczególnych instytucji.

Mariusz Bąk