Międzynarodowy Dzień Kropki w grupie "Lwiątka".

Międzynarodowy Dzień Kropki 15 września 2023 r. młodsza grupa „Lwiątka” obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki pod hasłem „Wierzę w siebie, jestem pomysłowy”. Celem zajęć było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia, i działania. Dzień Kropki jest to również dzień odwagi i zabawy. Tego dnia ubrania dzieci wypełnione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach przedszkolaki uważnie wysłuchały opowiadania o tym jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, TALENTY. Dostrzegaliśmy również, że świat składa się z kropek małych i dużych. Maluchy układały kropki na sylwetce biedronek, uczestniczyły w kropkowym pokazie mody. Wspólnie wykonaliśmy kropkową , kolorową tęczę. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodkie ciasteczko, które ozdobiło kolorowymi piankami. Tego dnia było bardzo kolorowo i wesoło.