#Laboratoria Przyszłości

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. V b - T. Miszczak

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W kwietniu odbyły się cztery zajęcia. Projektowali proste formy tkackie. Dobierali kolory. Z historii tkactwa dowiedzieli się co oznacza: gobelin, kilim, krajka, sejpak. W zajęciach uczestniczyło 6 uczennic.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. VI a - T. Miszczak

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W kwietniu odbyły się cztery zajęcia. Praca twórcza na wybrany konkurs plastyczny "Marzec miesiącem kolorów ...".  W zajęciach uczestniczyło 8 uczniów, w tym dwóch chłopców.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. V a - T. Miszczak

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W kwietniu odbyły się cztery zajęcia. Uczniowie łączyli różne materiały z koralikami. Wykonali wisiorki do kluczy, naszyjnik. W zajęciach uczestniczyły 2 uczennice.

Kamil Pokrywka

W kwietniu uczniowie uczestniczący w zajęciach rozwijających uzdolnienia kontynuowali naukę programowania i robotyki z wykorzystaniem nowych klocków lego smart. Dodatkowo wykorzystywali nowy sprzęt m.in. lutownicę by naprawić i przywrócić do użytku stare pomoce naukowe.

Katarzyna Bujak, Bartłomiej Gałus

Sprzętu użyto podczas Pasowania na czytelnika oraz apelu z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja a także podczas nagrania wierszy czytanych przez dzieci. Wiersze będą prezentowane w maju 2023r.

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci