Walentynki

Luty to nie tylko czas ferii ale od wielu już lat również miesiąc miłości, za sprawą obchodzonego 14 lutego dnia Świętego Walentego. Tego dnia na całym świecie ludzie świętują Walentynki, święto zakochanych. Tradycyjnie jak co roku uczniowie działąjący w samorządzie uczniowskim postanowili uczcić ten dzień przygotowując gazetkę okolicznosciową oraz organizując pocztę walentynkową. Każdy uczeń mógł przygotować walentynkę, następnie wrzucić ją do specjalnie przygotowanej skrzynki. Nastepnie uczniowie, posegregowali walentynki i dostarczyli je do adresatów, sprawiając radość uczniom, którzy je otrzymali. W związku z pozytywną reakcją uczniów będziemy kontynuować obchody Dnia Świętego Walentego. :)