Osiągnięcia uczniów klas IV - VII.

Konkurs Wiedzy Prewencyjnej –etap gminny „Jestem Bezpieczny” I miejsce Drużyna w składzie: Patryk Laskowski- kl .IV b , Natalia Dziedzic– kl. V ,Diana Smorga– kl. VI –opiekun Alicja Bolesta

Miejski Konkurs "Moja Ojcowizna" II miejsce: Aleksandra Skubisz, Diana Smorga, Igor Sawa, Jakub Sokół i Szymon Kowalski kl.VI, opiekunowie Renata i Tomasz Marczewscy, Małgorzata Dzik, Małgorzata Kaniuka-Paradowska

Konkurs Wiedzy Prewencyjnej – etap powiatowy „Jestem Bezpieczny” I miejsce Drużyna w składzie: Patryk Laskowski- kl .IV b, Alicja Wójtowicz - kl IV a Natalia Dziedzic– kl. V, Mateusz Antoniak – kl V, Diana Smorga– kl. VI, Maja Wieleba – kl VI –opiekunowie Alicja Bolesta, Inga Droszcz

37. Wojewódzki Mały Konkurs Recytatorski – etap rejonowy – laureatka Maja Wieleba, wyróżnienie Diana Smorga, opiekun Dorota Szpakowska Matczuk

37. Wojewódzki Mały Konkurs Recytatorski – finalistka Maja Wieleba, opiekun Dorota Szpakowska Matczuk

VII Miejski Konkurs Ortograficzny „O Złote Pióro Burmistrza” – II miejsce Klaudia Skubisz, III miejsce Diana Smorga, wyróżnienie Natalia Dziedzic, opiekun Dorota Szpakowska Matczuk

XVII  Regionalny Przegląd Piosenki Religijnej  II miejsce Zespół ZŁOTA PIĄTKA w składzie: Aleksandra, Głąbicka Wiktoria, Patyra Agata, Miszczak Aleksandra, Lis Milena,  Skubisz Aleksandra, Skubisz Klaudia, Zborowska Aleksandra, Dziedzic Natalia, Matyjas Łukasz,  Świech Julia, Gołębiowska Karolina, Laskowski Patryk, Nowak Anna, Studzińska Klaudia, Winiarczyk Iga, Mochniej Maja, opiekun Małgorzata Dzik     

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” – Natalia Dziedzic kl. V – III miejsce, Klaudia Skubisz kl. VI – III miejsce, opiekun Małgorzata Bojarczuk

Ogólnopolski Turniej Wiedzy o BRD – eliminacje miejskie - Aleksandra Skubisz kl. VI, Milena Lis kl. VI, Paweł Dziedzic kl. VI, Bartłomiej Smyk kl. VI – I miejsce, opiekun Piotr Oleśniewicz

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy OLIMPUS z przyrody: Michał Malarz kl. IV b – 17 miejsce, Julia Świech kl. V – 14 miejsce, Klaudia Skubisz kl. VI – 19 miejsce, opiekun Małgorzata Bojarczuk

 I Powiatowy Konkurs Medyczny : IV miejsce- Iga  Malarz, VI miejsce- Aleksandra Pajer, opiekun Marta Ziarko

w VI Powiatowy Festiwal Piosenki i Tańca w Żółkiewce Zespół ZŁOTA PIĄTKA I miejsce - w składzie: Wiktoria Głąbicka, Agata Patyra, Julita Żelik, Milena Lis, Aleksandra Miszczak, Igor Sawa, Klaudia Skubisz, Aleksandra Skubisz, Aleksandra Zborowska, opiekun Małgorzata Dzik

 "Ja i moja rodzina" Konkurs plastyczny organizowany przez Stowarzyszenie "Krasnostawianie" Kategoria klas IV - VII: II miejsce Łukasz Matyjas, wyróżnienie Aleksandra Skubisz, opiekun Renata Marczewska

 Międzyszkolny konkurs czytelniczo - filmowy - laureat Milena Lis, opiekun Bujak Katarzyna, Renata Marczewska

 I POWIATOWY TURNIEJ CHEMICZNY-3 miejsce drużynowo; drużyna w składzie: Aleksandra Pajer, klasa VII SP, Patryk Oleszek klasa IIB, Sebastian Rzemiński klasa IIIG, opiekun: Marzena Bas

 Sportowe sukcesy uczniów w II semestrze roku szkolnego 2017/2018 w ramach rozgrywanych zawodów sportowych przez Szkolny Związek Sportowy Powiatu Krasnostawskiego -  „Igrzyska Dzieci”. na szczeblu powiatu, rejonu i województwa.

  Zawody powiatowe

  15 luty 2018r. – Mini koszykówka dziewcząt – III miejsce.

   Skład drużyny: Kawka Julia, Kulczyńska Olga, Lis Milena, Miszczak Aleksandra, Sikora Klaudia, Skubisz Aleksandra, Skubisz Klaudia, Smorga Diana, Wieleba Maja, Zborowska Aleksandra.

  14 marzec 2018r. – Mini piłka ręczna chłopców – V miejsce.

   Skład drużyny: Sławacki Wojtek, Sadowski Jakub, Matyjas Łukasz, Dziedzic Paweł, Bieliński Gracjan, Antoniak Mateusz, Dobosz Patryk, Głąbicki Igor, Jaworski Krystian, Knap Karol.

8  maj 2018r. – XXIX Krasnostawskie biegi przełajowe – V miejsce SP w klasyfikacji szkół.

  W klasyfikacji indywidualnej: Gołąbicki Igor – IV miejsce, Świech Julia  – III  miejsce, Natalia Dziedzic – IV miejsce 

 9  maj 2018r. – Mini piłka nożna chłopców – IX miejsce.

  Skład drużyny: Sławacki Wojtek, Antoniak Mateusz, Dobosz Patryk, Głąbicki Igor, Jaworski Krystian, Kostrzanowski Igor, Sadowski Jakub, Sadowski Kacper, Weremko Filip.

11  maj 2018r. – Czwórbój Lekkoatletyczny dziewcząt – IV miejsce.

  Skład drużyny: Wieleba Maja, Świech Julia, Smorga Diana, Skubisz Aleksandra, Miszczak Aleksandra, Kawka Julia.

 

 11  maj 2018r. – Czwórbój Lekkoatletyczny chłopców – IV miejsce.

  Skład drużyny: Bieliński Gracjan, Głąbicki Igor, Dziedzic Paweł, Knap Karol, Sadowski Jakub, Matyjas Łukasz.

22 maj  2018r. - Pływanie indywidualne chłopców:

   - 50m stylem dowolnym – I miejsce Wojtek Sławacki

  - 50m stylem grzbietowym – I miejsce Igor Kostrzanowski

  - 50m stylem klasycznym – I miejsce Paweł Dziedzic

  Punktacja szkół w konkurencjach indywidualnych chłopców - 1 miejsce.

22 maj  2018r. - Pływanie indywidualne dziewcząt:

  - 50m stylem klasycznym    – II miejsce Natalia Dziedzic

  Punktacja szkół w konkurencjach indywidualnych dziewcząt - 3 miejsce opiekunowie: Piotr Oleśniewicz, Mariusz Korszun, Mariusz Bąk.

 Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo - Turystyczny "Atrakcje turystyczne naszego regionu" I miejsce - Patryk Laskowski kl. IVb, opiekun - Teresa Miszczak

 VI Międzyszkolny konkurs z Chronologii, Michał Malarz, opiekun Tomasz Marczewski

 Miejski Konkurs Plastyczny MOJE MIASTO KRASNYSTAW - "Krasnystaw - tu mieszkam"  Grupa wiekowa 10-12 lat: Alicja Wójtowicz klasa IV - III nagroda, opiekun Teresa Miszczak, I nagroda Igor Sawa klasa 6, III nagroda Kacper Kostrzanowski klasa 5, Wyróżnienia Jakub Sadowski klasa 5 i Oliwia Zaprawa klasa 6, opiekun Renata Marczewska

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS  - OLIMPUS - SESJA ZIMOWA Język angielski- kl. 4  Michał Malarz 5 - miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa, Patryk Laskowski 23 - miejsce, opiekun Marta Sienkiewicz, kl. 5 Julia Świech 3 - miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa, Michał Kowalczyk, Natalia Dziedzic 9 - miejsce Dyplom laureata, opiekun Marta Sienkiewicz, kl. 6 Maja Wieleba, Aleksandra Skubisz, Igor Sawa, Milena Lis - MIEJSCE 5 Dyplom laureata, -opiekun Iwona Łukasik,  Szymon Kowalski 19 – miejsce, opiekun Marta Sienkiewicz, kl. 7: Aleksandra Pajer MIEJSCE 7 Dyplom laureata, Alicja Smelkowska MIEJSCE 13,  Kornelia Samborska MIEJSCE 23, opiekun Iwona Łukasik

 matematyka: kl. 4 - Michał Malarz - 16 miejsce, Patryk Laskowski - 21 miejsce, opiekun Małgorzata Kaniuka-Paradowska

Miejski Konkurs Plastyczny - "DO ZOBACZENIA W MUZEUM" - Muzeum Regionalne w Krasnymstawie - II miejsce Klaudia Skubisz - klasa VI, III miejsce Igor Sawa - klasa VI, Wyróżnienia - Magdalena Jakubczak, Milena Lis, Aleksandra Skubisz, Diana Smorga -  klasa VI - opiekun Renata Marczewska

 Diecezjalny Konkurs Piosenki Religijnej - Nagroda Dyrektora MDK  im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu – (skład zespołu: Rysak Aleksandra, Głąbicka Wiktoria, Patyra Agata, Lis Milena, Miszczak Aleksandra, Sawa Igor, Skubisz Aleksandra, Wieleba Maja, Zborowska Aleksandra, Dziedzic Natalia, Matyjas Łukasz, Szczepanik Zuzanna, Świech Julia, Nowak Anna, Gołębiowska Karolina, Miścisz Julia, Studzińska Klaudia)

 V Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej w Łopienniku Nadrzecznym - „Złoty Laur” – I miejsce – skład zespołu: Rysak Aleksandra, Frankowska Julia, Głąbicka Wiktoria, Żelik Julita, Patyra Agata, Kozarska Zuzanna, Miszczak Aleksandra, Wieleba Maja, Zborowska Aleksandra, Basińska Gabriela, Dziedzic Natalia, Lis Maria, Matyjas Łukasz, Szczepanik Zuzanna, Świech Julia, Frańczak Joanna, Mochniej Maja, Rysak Julia, Wójtowicz Alicja, Gołębiowska Karolina, Miścisz Julia, Nowak Anna, Studzińska Klaudia

IV Powiatowe Spotkania z Kolędą „Pójdźmy Wszyscy do Stajenki”  - Laureat – I miejsce – skład zespołu: Frankowska Julia, Głąbicka Wiktoria, Żelik Julita, Lewandowska Natalia, Patyra Agata, Lis Milena, Miszczak Aleksandra, Sawa Igor, Skubisz Klaudia, Skubisz Aleksandra, Wieleba Maja, Zborowska Aleksandra, Basińska Gabriela, Dziedzic Natalia, Lis Maria, Świech Julia, Wójtowicz Alicja, Miścisz Julia, Nowak Anna, Studzińska Klaudia, Winiarczyk Iga, opiekun Małgorzata Dzik

 Powiatowe „Igrzyska Dzieci” Sztafetowe Biegi przełajowe dziewcząt – VI miejsce. Skład drużyny: Kulczyńska Olga, Dziedzic Natalia, Lis Milena, Skubisz Aleksandra, Skubisz Klaudia, Świech Julia, Janda Natalia. Opiekun Mariusz Korszun, Mariusz Bąk, Piotr Oleśniewicz.

 Powiatowe „Igrzyska Dzieci” Sztafetowe Biegi przełajowe chłopców –   VIII miejsce. Skład drużyny: Sławacki Wojtek, Sadowski Jakub, Pyzik Damian, Matyjas Łukasz, Dziedzic Paweł, Bieliński Gracjan, Antoniak Mateusz. Opiekun Mariusz Korszun, Mariusz Bąk, Piotr Oleśniewicz.

 Powiatowe „Igrzyska Dzieci” Pływanie drużynowe dziewcząt –  IV miejsce. Skład drużyny: Basińska Gabriela, Dziedzic Natalia, Miścisz Julka, Świech Julia, Wieleba Maja. Opiekun Mariusz Korszun, Mariusz Bąk, Piotr Oleśniewicz.

 Powiatowe „Igrzyska Dzieci” Pływanie drużynowe chłopców – IV miejsce. Skład drużyny: Antoniak Mateusz, Dziedzic Paweł, Kostrzanowski Igor, Kostrzanowski Kacper, Matyjas Łukasz, Sadowski Jakub. Opiekun Mariusz Korszun, Mariusz Bąk, Piotr Oleśniewicz.

 Powiatowe „Igrzyska Dzieci” Pływanie indywidualne dziewcząt - 50m stylem klasycznym – I miejsce Dziedzic Natalia. Opiekun Mariusz Korszun.

 Powiatowe „Igrzyska Dzieci” Pływanie indywidualne dziewcząt - 50m stylem grzbietowym – II miejsce Wieleba Maja. Opiekun Mariusz Bąk, Piotr Oleśniewicz.

 Powiatowe „Igrzyska Dzieci”  Pływanie indywidualne chłopców - 50m stylem grzbietowym – II miejsce Kostrzanowski Igor. Opiekun Piotr Oleśniewicz.

 Powiatowe „Igrzyska Dzieci”  Pływanie indywidualne chłopców - 50m stylem klasycznym – I miejsce Dziedzic Paweł. Opiekun Mariusz Korszun, Piotr Oleśniewicz.

 Rejonowe „Igrzyska Dzieci” Pływanie indywidualne dziewcząt - 50m stylem grzbietowym – IV miejsce Wieleba Maja. Opiekun Mariusz Bąk, Piotr Oleśniewicz.

 Rejonowe „Igrzyska Dzieci” Pływanie indywidualne dziewcząt - 50m stylem klasycznym – VI miejsce Dziedzic Natalia. Opiekun Mariusz Korszun.

 Rejonowe  „Igrzyska Dzieci” Pływanie indywidualne chłopców - 50m stylem grzbietowym – III miejsce Kostrzanowski Igor. Opiekun Piotr Oleśniewicz.

 Rejonowe „Igrzyska Dzieci” Pływanie indywidualne chłopców - 50m stylem klasycznym – IV miejsce Dziedzic Paweł. Opiekun Mariusz Korszun, Piotr Oleśniewicz.

 Wojewódzkie „Igrzyska Dzieci”  Pływanie indywidualne chłopców - 50m stylem grzbietowym – XV miejsce Kostrzanowski Igor. Opiekun Piotr Oleśniewicz.

 Ogólnopolska Kampania "ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2017" Konkurs plastyczny "RAZEM RAŹNIEJ" - etap miejski - II miejsce – Aleksandra Pajer klasa VII,  III miejsce – Kornelia Samborska klasa VII, wyróżnienie - Alicja Smelkowska kl. VII, Opiekun - Teresa Miszczak

 Wojewódzki Konkurs Historyczny „W hołdzie bohaterom”, (kategoria plastyczna)- II miejsce Klaudia Skubisz,  III miejsce Igor Sawa, wyróżnienie Milena Lis,  opiekun Renata Marczewska

 Powiatowy Konkurs „Krasnostawskie, jakie cudne…” pod hasłem „Barwy jesieni”.  Kategoria fotografia:  II miejsce – Natalia Lewandowska – klasa 7, opiekun  - Teresa Miszczak

 Blok konkursów matematycznych „Styczeń Miesiącem Matematyki"  Konkurs międzyszkolny „Łamanie ułamków - klasa V SP" Laureaci: II m. –Natalia Dziedzic ; opiekun Marta Ziarko

 Konkurs międzyszkolny " Dziesiątkowanie ułamków dziesiętnych - klasa VI SP"  Laureat:  I m. –Diana Smorga, III m. -  Maja Wieleba ; opiekun Marta Ziarko  Konkurs międzyszkolny „Obliczenia procentowe- klasa VII SP”  Laureat: I m. –Aleksandra Pajer; II m. Wojciech Sławacki ;  opiekun Marta Ziarko,  Konkurs szkolny „Działania na liczbach naturalnych- klasa IV SP"  Laureat: Michał Malarz; opiekun Małgorzata Kaniuka- Paradowska 

Konkurs „Przemoc, uzależnienia - gdzie szukać pomocy? – ulotka wykonana techniką komputerową. Nagrody: Samborska Kornelia kl.VII.  Pajer Aleksandra kl. VII,  Sławacki Wojciech kl. VII, opiekun – eresa Miszczak

 KONKURS PLASTYCZNY „Nasi Lwowiacy” , Nagrody:  Sebastian Hanc kl. Va, Maja Mochniej kl. IVa, Filip Weremko kl. IVb, Igor Kostrzanowski kl. IVb, Klaudia Studzińska kl. IVb, opiekun Teresa Miszczak;  Julia Świech kl. V, Amelia Sulej kl. V,  Maja Wieleba kl. VI,  Klaudia Skubisz kl. VI,  opiekun – Renata Marczewska

Szkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych: I miejsce - Aleksandra Pajer - kl. VII, II miejsce - Julia Frankowska - kl. VII, opiekun Katarzyna Magier