Kiermasz Bożonarodzeniowy

18.12.2018r. odbyła się w naszej szkole kiermasz bożonarodzeniowy. W ofercie znalazły się ozdoby świąteczne podarowane Samorządowi Uczniowskiemu przez Panią dyrektor Sylwię Młynarczyk – Rysak oraz wykonane przez uczniów klasy V a. Uczniowie tej klasy wykonywali je w ramach zajęć z godziny wychowawczej pod czujnym okiem twórcy ludowego Pani Ireny Jurkiewicz. Pani Irena przyjęła nasze zaproszenie na zajęcia, w ich trakcie opowiedziała o zwyczajach związanych z samodzielnym wykonywaniem ozdób świątecznych a także nauczyła jak je wykonać. One również zostały przekazane na rzecz SU. Swoje ozdoby również przekazała nam przewodnicząca SU Julia Chytrosz. Ponadto,  w ofercie kiermaszu znalazły się wypieki Igora Sawy, Mai Wieleby, Mileny Lis, Aleksandry Miszczak, Aleksandry Zborowskiej, Natalii Lewandowskiej I Aleksandry Skubisz. Do akcji włączyli się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Serdecznie wszystkim dziękujemy za wparcie. Cały dochód z kiermaszu zasilił konto samorządu.