DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

W zeszły czwartek tj. 29 listopada, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Krasnymstawie, odbyła się zorganizowana przez uczniów Samorządu Uczniowskiego i jego opiekunów,Dyskoteka Andrzejkowa. W programie imprezy znalazły się wróżby, sklepik oraz dyskoteka. W trakcie wróżb uczniowie poznawali imię swojej przyszłej sympatii, czy też przepowiednie dotyczące swojej przyszłość, które znaleźli w ciasteczkach z wróżbami, oferowanych przez sklepik. Po raz pierwszy w historii szkoły w trakcie dyskoteki prowadzono sklepik, który zorganizowany był i prowadzony przez uczniów. Asortyment sklepiku był wynikiem pozyskania przez samych uczniów sponsorów, którzy przekazali na rzecz samorządu napoje. Dochód z ich sprzedaży zasilił konto SU. Pragniemy podziękować Milenie Lis oraz jej rodzicom Państwu Małgorzacie i Mieczysławowi Lis, właścicielom sklepu MiM na ulicy Lwowskiej 49, za ufundowanie napojów oraz Amelii Łepik i jej mamie Pani Monice Łepik za upieczenie ciasteczek z wróżbami i nieodpłatne przekazanie ich na rzecz samorządu. Po wróżbach uczniowie bawili się w rytm przebojów dyskotekowych, za których przygotowanie odpowiedzialni byli nasi samorządowi DJ - e: Jakub Gołębiowski, Patryk Oleszek i Damian Rzemiński. Dziękujemy również nauczycielom, którzy poświęcili swój czas wolny by sprawować opiekę nad bawiącą się młodzieżą: Paniom Indze Droszcz, Iwonie Łukasik i Marcie Sienkiewicz oraz Panom Mariuszowi Bąkowi i Piotrowi Oleśniewiczowi. Podziękowanie należy się również pozostałym członkom SU: Mai Wielebie, Aleksandrze Skubisz, Aleksandrze Zborowskiej, Igorowi Sawie, Julii Chytrosz i Angelice Studzińskiej.