Listopad.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. V a - T. Miszczak
W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W listopadzie odbyły się cztery zajęcia z tkactwa. Uczniowie tkali proste wzory na podstawie własnych projektów. Poznali techniki gobelinu i kilimu. Zdjęli  prace z krosna i frędzelkowali. W zajęciach uczestniczyło 3 uczniów.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. V b - T. Miszczak
W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W miesiącu listopadzie odbyły się cztery zajęcia z tworzenia ozdobnych wzorów kredkami do zaprasowania na trwałe żelazkiem. Projektowali postać z drewna. Łączyli różne materiały z koralikami. Wykonali wisiorki do kluczy. W zajęciach uczestniczyło 6 uczniów.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. VI - T. Miszczak
W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W miesiącu listopadzie odbyło się pięć zajęcia z tkactwa. Uczniowie tkali proste wzory na podstawie własnych projektów. Poznali techniki gobelinu i kilimu. Zdjęli  prace z krosna i frędzelkowali. Dodali detale wykonane na szydełku. W zajęciach uczestniczyło 7 uczniów, w tym dwóch chłopców.

Zajęcia techniczne – Małgorzata Bojarczuk

Na zajęciach techniki uczniowie klasy 6 poznają zagadnienia dotyczące materiałów włókienniczych. Wykorzystując materiały i przybory zakupione w ramach programu “Laboratoria przyszłości” uczniowie mogli w sposób praktyczny poznać sposoby powstawania dzianin.

Zajęcia rozwijające – Kamil Pokrywka

W listopadzie uczniowie uczęszczający na zajęcia rozwijające uzdolnienia w dalszym ciągu zgłębiali tajniki druku 3D, szukali nowych źródeł ciekawych projektów 3D oraz tworzyli swoje pierwsze projekty w odpowiednich do tego programach, dodatkowo uczestnicy przy wykorzystaniu klocków lego stawiali swoje pierwsze kroki w robotyce.

Uroczystości szkolne – Katarzyna Bujak, Bartłomiej Gałus

Wykorzystano sprzęt – aparat, mikrofony, lampy- do uroczystości szkolnych: Rocznica Odzyskania Niepodległości, #szkoła do hymnu, Dzień Patrona