• Odwiedziny: 1061933

Naukowa epidemia, czary mary i alchemia.

Dnia 16.01.2018r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w niecodziennej  lekcji pt. „Naukowa epidemia, czary mary i alchemia”, przygotowanej i przeprowadzonej przez fascynatów nauk przyrodniczych „Grupę Zaelektryzowani”.

Grupa  specjalizuje się w propagowaniu atrakcyjnej edukacji poprzez przedstawianie interaktywnych spektakli zawierających  elementy wykładu i  doświadczenia. Uczniowie brali udział widowiskowych  eksperymentach fizycznych i chemicznych ucząc się, poprzez zabawę,  o ciekawych zjawiskach przyrodniczych.

Fabuła spektaklu, łatwo przystępna i łącząca w sobie elementy humorystyczne oraz edukacyjne, zawierała również treści dotyczące zagrożeń dla środowiska oraz człowieka.

Nasi uczniowie mieli okazję zyskać wiedzę o otaczającym nas świecie w sposób łatwy, przyjemny i niekonwencjonalny.