Kiermasz Bożonarodzeniowy.

20 grudnia  odbył się kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez uczniów działających w SamorządzieUuczniowskim. Na kiermaszu można było zakupić ciasta pieczone przez uczniów i ich rodziców. Ponadto, można było również nabyć ozdoby świąteczne. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli oraz pracowników szkoły. Fundusze zebrane w czasie akcji zostaną przeznaczone na działalność samorządu uczniowskiego. Korzystając z okazji uczniowie i opiekun samorządu pragną gorąco podziękować dyrekcji za umożliwienie przeprowadzenia kiermaszu a także rodzicom i uczniom, którzy wsparli naszą akcję.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski składa najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pokoju, ciepła rodzinnego, radości oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Oby 2018 przyniósł więcej radości i oby wszystkie marzenia się spełniły.