Marzec.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. V b - T. Miszczak

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W miesiącu marcu odbyły się cztery zajęcia. Projektowali proste formy tkackie. Dobierali kolory. Z historii tkactwa dowiedzieli się co oznacza: gobelin, kilim, krajka, sejpak. W zajęciach uczestniczyło 6 uczennic.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. VI a - T. Miszczak

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W miesiącu marcu odbyły się cztery zajęcia. Praca twórcza na wybrany konkurs plastyczny "Marzec miesiącem kolorów ...".  W zajęciach uczestniczyło 8 uczniów, w tym dwóch chłopców.

„Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. V a - T. Miszczak

W ŚWIECIE SZTUKI UŻYTKOWEJ”

W miesiącu marcu odbyły się cztery zajęcia. Uczniowie łączyli różne materiały z koralikami. Wykonali wisiorki do kluczy, naszyjnik. W zajęciach uczestniczyły 2 uczennice.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia - Kamil Pokrywka

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w marcu były w całości poświęcone zagadnieniom związanym z robotyką.  Uczniowie mieli możliwość zbudowania swoich pierwszych projektów z robotyki za pomocą klocków, ponadto każdy z uczestników po opanowaniu podstawowych umiejętności sprawdzał się w projektowaniu bądź ulepszaniu gotowych już projektów. Na zajęciach podopieczni mieli też możliwość zapoznania się z projektami z zakresu robotyki innych uczniów z innych szkół, które zostały umieszczone w sieci, w celu poszerzenia swojej wiedzy jak i zdobycia pomysłów na nowe projekty które wykonają wkrótce.

Katarzyna Bujak

Sprzęt audiowizualny wykorzystano do realizacji spotkania autorskiego z Panem Mirosławem Iwańczukiem w bibliotece szkolnej. Sprzętu użyto także podczas nagrań piosenki w grupie 5 latków, robienia zdjęć z okazji Dnia Kobiet.